eKrasy náramek Pohlazení pro maminky

Nemyslete si, i když jsou maminky hrdinkami našeho dětství, občas i ony potřebují pohlazení a objetí. Náramek Pohlazení pro maminky je vyroben z apatitu, křišťálu a tyrkysového opalitu.

Tmavě modro zelený apatit pomáhá překonat citové vyčerpání. Zlepšuje komunikaci a schopnost sebevyjádření.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Opalit je považován za kámen klidu a vyrovnanosti.

 

Skladem
400 Kč
Kategorie: Kolekce pro maminky

Apatit v nás zvyšuje motivaci, je zdrojem energie. Podporuje otevřenost, usnadňuje kontakt s jinými lidmi, podněcuje tvůrčí vyjadřování a jednání. Odstraňuje negativní pocity a postoje. Podporuje tvořivost a intelekt. Vnáší světlo do sporů a zmatků, pomáhá získávat informace, které se dají použít k osobnímu a společnému prospěchu. Zvyšuje cílevědomost a sebevědomí. Otevírá schopnost radovat se a vidět krásy života. Je dobrým pomocníkem při práci na projektech pomáhá udržet pozornost na podstatných věcech. To vše se již po staletí traduje o krásném apatitu.

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Opalit syntetický tyrkysový je syntetický opalizující kámen, pro který je typická mléčná nebo duhová barva. Patří mezi tzv. transformátory, které podporují schopnost měnit vlastní život nebo i plány do budoucna. Má jemnou energii a je vhodný pro meditaci. V dávných dobách věřili, že stabilizuje výkyvy nálad a pomáhá překonávat únavu.

 

tlačítko popis kamenů

 

 

Zpět do obchodu