Neohodnoceno

eKrasy náramek Pohlazení pro maminky

Nemyslete si, i když jsou maminky hrdinkami našeho dětství, občas i ony potřebují pohlazení a objetí. Náramek Pohlazení pro maminky je vyroben z apatitu, křišťálu a tyrkysového opalitu.

Tmavě modro zelený apatit pomáhá překonat citové vyčerpání. Zlepšuje komunikaci a schopnost sebevyjádření.

Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Opalit je považován za kámen klidu a vyrovnanosti.

 

Skladem (> 5 ks)
400 Kč
Kategorie: Kolekce pro maminky
Pro: dámy
Barva: Bílá, Modrá, Průhledná, Tyrkysová
Kámen: Apatit, Křišťál
Čakra: Druhá
Znamení: Blíženci, Rak, Lev, Vodnář
Velikost kamene: 8 mm

Apatit zvyšuje v nás motivaci, je zdrojem energie. Podporuje otevřenost, usnadňuje kontakt s jinými lidmi, podněcuje tvůrčí vyjadřování a jednání. Odstraňuje negativní pocity a postoje. Podporuje tvořivost a intelekt. Vnáší světlo do sporů a zmatků, pomáhá získávat informace, které se dají použít k osobnímu a společnému prospěchu. Zvyšuje cílevědomost a sebevědomí. Otevírá schopnost radovat se a vidět krásy života. Je dobrým pomocníkem při práci na projektech pomáhá udržet pozornost na podstatných věcech.

Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Opalit syntetický tyrkysový je  syntetický opalizující kámen, pro který je typická mléčná nebo duhová barva. Patří mezi tzv. transformátory, které podporují schopnost měnit vlastní život nebo i plány do budoucna. Má jemnou energii a je vhodný pro meditaci. Stabilizuje výkyvy nálad a pomáhá překonávat únavu.

 

tlačítko popis kamenů