3 hodnocení

eKrasy sada Žaneta

Barvy brazilského křišťálu a lesk měsíčního kamene jsou to, co dělají náramky sady Žaneta úžasnými. Temně vínový kámen probouzí tvořivost, pozitivní energii a podporuje zdravé sebevědomí. Opalizující měsíční kámen osvětluje tradiční ženské pozitivní principy. Probouzí laskavost, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled.

 

 

 

Skladem (1 ks)
530 Kč
Kategorie: Sady pro dámy
Pro: dámy
Barva: Červená, Hnědá, Oranžová
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Granát brazilský, Měsíční kámen
Čakra: První, Druhá
Znamení: Beran, Rak, Štír, Ryby
Velikost kamene: 6 mm

Granát brazilský je již dlouhá léta je užíván jako amulet, který ochraňuje před nebezpečím. Říká se, že je to velmi silný kámen, který přináší nositeli velké množství energie, udržuje organismus v rovnováze a dodává potřebný klid. Pomáhá překonat zastaralé myšlenkové vzorce a strnulé způsoby jednání. Přináší sebedůvěru a odvahu. Podporuje lásku a sexuální touhu. Granát pomáhá v krizových situacích nalézat východiska a dodat víru v lepší budoucnost i přivolat něčí pomoc.

Měsíční kámen je dnes jedním z nejcennějších drahokamů, a to díky unikátnímu vzhledu, který lze asi nejlépe popsat jako světélkující mlžný měsíční opar. Od nejstarších dob je vhodný pro cestovatele. Nejúčinnější je především v obdobích úplňku a každý cestovatel by měl mít jeden měsíční kámen stále při sobě. Ocení jej také všechny ženy, jejichž je mocným ochráncem. V lidových tradicích chrání průběh těhotenství a uklidňuje porod. Ulevuje od bolestí a mírní návaly ranní nevolnosti. Ženy i muže zjemňuje a zbavuje je necitelnosti a hrubosti. Tento kámen je synteticky vyroben.

 

 tlačítko popis kamenů