Neohodnoceno

eKrasy Perleťový partner

Pro dámu s korálem a pro pána s lávou, to je další sada originálních partnerských náramků. Tato sada je doplněná o perleťové korálky, které působí oslnivě. 

Skladem (4 ks)
500 Kč
Kategorie: Sady
Pro: dámy, pány
Barva: Bílá, Červená, Černá, Perleťová, Zelená
Velikost náramku: 17 cm, 19 cm
Kámen: Korál, Láva, Obsidián, Perleť
Čakra: První
Znamení: Býk, Rak, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 8 mm

Obsidián zlatý je silný ochranný kámen chránící před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Obsidián je vhodné mít u sebe při zkouškách a důležitých životních rozhodnutích. Na tmavších místech působí jako černý kámen, ale jakmile přijdete do světlejší místnosti, prosvitne zlatavě zelená barva, kterou obsidián obsahuje.

Organické schránky mořských živočichů...to je náš korál. V dávných dobách věřili, že zvyšuje životní sílu, chrání před projevy násilí a symbolizuje lásku.

Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety, protože dokážou odrážet psychické a fyzické útoky.Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a říká se, že pomáhají i při čistění těla nebo při boji s obezitou.

Perleť má různé odstíny v závislosti na druhu. Je to velmi silný a odolný materiál, který nás od minulosti oslňuje svými duhovými barvami. Amulet z perleti chrání svého nositele před nehodami a neštěstím.

Dámský náramek je vyšperkován naším originálním stříbrným korálkem, který na jedné straně nese naše logo a na straně druhé název eKrasy. 

 

tlačítko popis kamenů