eKrasy sada Iris

Chcete dodat vodě, kterou pijete, energii a zbavit ji nečistot? Pomůže vám k tomu naše sada kamenů Iris.

 

Sada polodrahokamů, která vodu čistí přírodní a nenásilnou cestou. Zároveň vodu obohacuje svými vibračními schopnostmi.

 

VÝHODNĚJŠÍ CENU NALEZNETE ZDE ♥

Skladem (> 5 ks)
190 Kč

Sada obsahuje

1x Ametyst – Je to mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.
 

2x Růženín (nebo 1 větší) – Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Naši předci měli růženín za univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

3x Křišťál – O křišťálu se říká, že je to univerzální a nejúčinnější uzdravující krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Měl by dokázat řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

1x Šungit (nebo dva menší) – Je to 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina. Má neobyčejné složení, strukturu, fyzikální i chemické vlastnosti – proto má široké spektrum využití. Dokáže čistit vodu, obohacovat ji o minerály, měnit její energetickou a informační strukturu směrem k pozitivitě. Čistí a harmonizuje atmosféru v místnostech, odrušuje geopatogenní zóny a elektromagnetické záření, dodává energii a životní sílu. V šungitu je přítomna skoro půlka prvků periodické soustavy.

1x Ekologický jutový sáček s logem eKrasy 

Co musí zaznít: Informace o kamenech jsou čerpány z ústní tradice a zvyklostí léčitelů, zdravotní účinky nebyly testovány ve specializovaných laboratořích (příroda by podobné testování neměla z čeho zaplatit).

 

 

Nejmocnějším kamenem této sady je šungit. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a vodu filtruje a čistí. Ostatní minerály nabijí vaši vodu pozitivní energií.

Omytou sadu (bez sáčku :-) vložte do džbánku nebo karafy s kohoutkovou vodou alespoň 12 hodin před jejím podáváním.

 

 

tlačítko popis kamenů

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení