eKrasy sada Iris

Chcete dodat vodě, kterou pijete, energii a zbavit ji nečistot? Pomůže vám k tomu naše sada kamenů Iris.

 

Sada polodrahokamů, která vodu čistí přírodní a nenásilnou cestou. Zároveň vodu obohacuje svými vibračními schopnostmi.

 

VÝHODNĚJŠÍ CENU NALEZNETE ZDE ♥

Skladem
300 Kč

Sada obsahuje

1x Ametyst – Je to mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.
 

2x Růženín (nebo 1 větší) – Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Dává sílu odpouštět – nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Naši předci měli růženín za univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

3x Křišťál – O křišťálu se říká, že je to univerzální a nejúčinnější uzdravující krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Měl by dokázat řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

1x Šungit (nebo dva menší) – Je to 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina. Má neobyčejné složení, strukturu, fyzikální i chemické vlastnosti – proto má široké spektrum využití. Dokáže čistit vodu, obohacovat ji o minerály, měnit její energetickou a informační strukturu směrem k pozitivitě. Čistí a harmonizuje atmosféru v místnostech, odrušuje geopatogenní zóny a elektromagnetické záření, dodává energii a životní sílu. V šungitu je přítomna skoro půlka prvků periodické soustavy.

1x Ekologický jutový sáček s logem eKrasy 

Co musí zaznít: Informace o kamenech jsou čerpány z ústní tradice a zvyklostí léčitelů, zdravotní účinky nebyly testovány ve specializovaných laboratořích (příroda by podobné testování neměla z čeho zaplatit).

 

 

Nejmocnějším kamenem této sady je šungit. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a vodu filtruje a čistí. Ostatní minerály nabijí vaši vodu pozitivní energií.

Omytou sadu (bez sáčku :-) vložte do džbánku nebo karafy s kohoutkovou vodou alespoň 12 hodin před jejím podáváním.

 

 

tlačítko popis kamenů

 

Zpět do obchodu