1 hodnocení

eKrasy náramek Ledová královna

eKrasy vám přinášejí další náramek z luxusní kolekce. Ne že by všechny naše náramky nebyly luxusní, ale tyhle mají zkrátka něco navíc. Ledová královna vyrobena z křišťálu a akvamarínu přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením, posiluje životní spokojenost a rozhodnost.

 

 

Skladem (> 5 ks)
550 Kč
Kategorie: Luxusní kolekce
Pro: dámy
Barva: Bílá, Světle modrá, Pokovená
Velikost náramku: 17 cm
Kámen: Křišťál
Čakra: Pátá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Váhy, Vodnář
Velikost kamene: 8 mm

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. 

Název minerálu - akvamarín - je odvozený z latinského „aqua marina“ (mořská voda). Již ve středověku byl využíván jako vhodný materiál pro broušení čoček do brýlí. Byl vždy kamenem mystiků a hledání čistého srdce. Přináší pocit spokojenosti, mírní podrážděnost, agresivitu a stavy deprese. Uvolňuje napětí a křeče. Pozitivně působí na dýchací cesty, zmírňuje kašel, astma a působí na bolest zubů. Taktéž pomáhá uklidnit unavené oči.

 

tlačítko popis kamenů