eKrasy náramek Ledová královna

eKrasy vám přinášejí další náramek z luxusní kolekce. Ne že by všechny naše náramky nebyly luxusní, ale tyhle mají zkrátka něco navíc. Ledová královna vyrobena z křišťálu a akvamarínu přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Traduje se, že posiluje životní spokojenost a rozhodnost.

 

 

Skladem
550 Kč
Kategorie: Luxusní kolekce

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Název minerálu - akvamarín - je odvozený z latinského „aqua marina“ (mořská voda). Již ve středověku byl využíván jako vhodný materiál pro broušení čoček do brýlí. Byl vždy kamenem mystiků a hledání čistého srdce. Přináší pocit spokojenosti, mírní podrážděnost, agresivitu a stavy deprese. Z dávných dob se traduje, že uvolňuje napětí a křeče, ozitivně působí na dýchací cesty, zmírňuje kašel, astma a působí na bolest zubů a taktéž pomáhá uklidnit unavené oči.

 

tlačítko popis kamenů

Zpět do obchodu