eKrasy náramek Ledová královna

eKrasy vám přinášejí další náramek z luxusní kolekce. Ne že by všechny naše náramky nebyly luxusní, ale tyhle mají zkrátka něco navíc. Ledová královna vyrobena z křišťálu a akvamarínu přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Traduje se, že posiluje životní spokojenost a rozhodnost.

 

 

Skladem (5 ks)
550 Kč
Kategorie: Luxusní kolekce

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Název minerálu - akvamarín - je odvozený z latinského „aqua marina“ (mořská voda). Již ve středověku byl využíván jako vhodný materiál pro broušení čoček do brýlí. Byl vždy kamenem mystiků a hledání čistého srdce. Přináší pocit spokojenosti, mírní podrážděnost, agresivitu a stavy deprese. Z dávných dob se traduje, že uvolňuje napětí a křeče, ozitivně působí na dýchací cesty, zmírňuje kašel, astma a působí na bolest zubů a taktéž pomáhá uklidnit unavené oči.

 

tlačítko popis kamenů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení