Neohodnoceno

eKrasy náramek Johana

Jeden krásnější než druhý. To se bez nadsázky dá říci o našich náramcích z luxusní kolekce. Náramek Johana je vyroben z křišťálu, ametystu a kunzitu a je doplněn stříbrnými komponenty a přívěskem s eKrasy. Křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Fialový magický ametyst uvolňuje nahromaděný stres. Růžovo fialkový kunzit léčí partnerské vztahy. Probouzí lásku duchovní a pomáhá odhalovat pravdu a pokoru.

Skladem (> 5 ks)
690 Kč
Kategorie: Luxusní kolekce
Pro: dámy
Barva: Fialová, Průhledná, Růžová
Velikost náramku: 18 cm
Kámen: Ametyst, Křišťál, Kunzit
Čakra: Šestá, Sedmá
Znamení: Rak, Lev, Panna, Ryby
Velikost kamene: 6 mm

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy.

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Má silnou léčivou a očistnou moc. Zahání stres, tiší všudypřítomné strachy, posiluje věrnost, napomáhá soustředění a rozvíjí intuici. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Zmírňuje bolesti hlavy a odstraňuje vnitřní napětí. Ulevuje při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

Růžovo fialkový kunzit léčí partnerské vztahy. Probouzí lásku duchovní a pomáhá odhalovat pravdu a pokoru.

 

tlačítko popis kamenů