eKrasy náramek Johana

Jeden krásnější než druhý. To se bez nadsázky dá říci o našich náramcích z luxusní kolekce. Náramek Johana je vyroben z křišťálu, ametystu a kunzitu a je doplněn stříbrnými komponenty a přívěskem s eKrasy. 

Traduje se, že křišťál přináší harmonii, klid a chrání nás před elektromagnetickým zářením. Fialový magický ametyst uvolňuje nahromaděný stres. Růžovo fialkový kunzit léčí partnerské vztahy. Probouzí lásku duchovní a pomáhá odhalovat pravdu a pokoru.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Luxusní kolekce

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

V dávných dobách se věřilo, že růžovo fialkový kunzit pomáhá řešit problémové partnerské vztahy. Probouzí lásku duchovní a pomáhá odhalovat pravdu a pokoru.

 

tlačítko popis kamenů

Zpět do obchodu