eKrasy náramek Valerie

Ametystu, který jsme zvolili jako dominantní kámen pro kolekci „Valerie a Viktor“ se přičítá mnoho pozitivních vlivů. Pro nás bylo důležité, že byl vždy spojován s únorem. Jedná se totiž o kámen sv. Valentina a věrné lásky, vášně, porozumění a pokory. Spolu s křišťálem pak ještě umocňuje ochranu a o křišťálu se navíc říká, že je to nejúčinnější krystal na světě. Náramek jsme doplnili naším originálním korálkem z pravého stříbra a tím dostane vaše Láska krásný šperk plný lásky.

 

U pánského náramku „Viktor“ jsme doplnili zamilovaný ametyst onyxem, který dá náramku nejen elegantní vzhled, ale i sílu do dalších dní a mnoho dalších pozitivních účinků. Pak spolu zvládnete všechno…a budete nosit šperk, který vás spojí, i když budete třeba daleko od sebe.

 

Součástí balení je perleťová dárková krabička, mašlička a věnování.

Skladem
410 Kč
Kategorie: Náramky

Ametyst je mimořádně účinný kámen s ohromnou ochrannou silou. Traduje se o něm, že by měl mít silnou léčivou a očistnou moc. Měl by zahánět stres, tišit všudypřítomné strachy, posilovat věrnost, napomáhat soustředění a rozvíjet intuici. Kdysi byl doporučován při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Měl by zmírňovat bolesti hlavy, odstraňovat napětí, ulevovat při žaludečních a dýchacích potížích, kožních problémech a poruchách sluchu.

 

Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

 tlačítko popis kamenů

Zpět do obchodu