Neohodnoceno

eKrasy náramek Úranos

Úranos je v řecké mytologii první bůh nebes a nebe samo. No dokážete si představit hezčí definici řeckého boha? Buďte jako nebe samo a zazařte s náramkem Úranos vyrobeným z onyxu, býčího oka a korálu. Dovolí vám stát se pány vašeho osudu, sníží strach a obavy a iniciuje novou motivaci. 

Skladem (> 5 ks)
308 Kč
Kategorie: Pánská kolekce
Pro: pány
Barva: Červená, Černá, Hnědá, Lesklá
Velikost náramku: 21 cm
Kámen: Býčí oko, Korál, Onyx
Čakra: První, Čtvrtá
Znamení: Býk, Rak, Štír, Kozoroh
Velikost kamene: 7 mm

Onyx je ochranný kámen, který pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. 

Býčí oko dokáže překonat letargii a iniciuje novou motivaci. Urychluje metabolismus.Tato červená odrůda tygřího oka je kámen přinášející povzbuzení. Dokáže posílit sebedůvěru paměť a koncentraci. Uvolňuje svalové napětí a křeče.

Korál zvyšuje energii a životní sílu, povzbuzuje, hřeje a oživuje. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Posiluje srdce, léčí nemoci kostí a zubů.

 

 tlačítko popis kamenů