Neohodnoceno

eKrasy náramek Zefyros

Zefyros je bohem západního větru nebo též západní vítr sám. Láva, tygří oko a onyx. To jsou kameny, které vám dodají pocit bezpečí, odvahu k řešení konfliktů, pomohou s uznáním vlastní hodnoty a ochrání vás před nebezpečím. 

Skladem (> 5 ks)
294 Kč
Kategorie: Pánská kolekce
Pro: pány
Barva: Černá, Hnědá, Žlutá
Velikost náramku: 20 cm
Kámen: Láva, Onyx, Tygří oko
Čakra: První, Třetí
Znamení: Beran, Štír, Kozoroh, Blíženec
Velikost kamene: 6 mm

Kameny lávy dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety, protože dokážou odrážet psychické a fyzické útoky. K léčení je například v minulosti využívali staří Číňané nebo Mayové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k léčení, tedy takových menších „nemocnic“. Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhají i při čistění těla nebo při boji s obezitou.

Tygří oko je ochranný kámen. Propojuje sluneční a zemskou energií a pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech,

Onyx pomáhá při konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích. Při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje nám stát se pány svého osudu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.

 

tlačítko popis kamenů