Neohodnoceno

eKrasy Partnerský náramek z korálu a lávy

Máte raději větší koule? Potom je pro vás tato sada náramků ideální. Kuličky korálu a lávy mají 8 mm, ale přitom na ruce vypadají parádně. Kuličky korálu jsou na dámském náramku usazeny po 3 kusech a rozděleny jednou kuličkou lávového korálku. Samozřejmě nechybí ani náš originální stříbrný korálek.

Skladem (5 ks)
520 Kč
Kategorie: Sady
Pro: dámy, pány
Barva: Červená, Černá
Velikost náramku: 17 cm, 19 cm
Kámen: Korál, Láva
Čakra: První
Znamení: Býk, Rak
Velikost kamene: 8 mm

Lávové kameny dodávají svým majitelům silnou pozitivní energii. Jsou používány jako ochranné amulety, protože dokážou odrážet psychické a fyzické útoky. K léčení je například v minulosti využívali staří Číňané nebo Mayové. Havajané je zase používali ke stavbě náboženských staveb nebo staveb určených k léčení, tedy takových menších „nemocnic“. Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, cílevědomosti a pomáhají i při čistění těla nebo při boji s obezitou. Jedná se o zemský element, který lze nosit na kterékoliv části těla.

Organické schránky mořských živočichů...to je náš korál, který zvyšuje životní sílu, chrání před projevy násilí a symbolizuje lásku.

Dámský náramek je vyšperkován naším originálním stříbrným korálkem, který na jedné straně nese naše logo a na straně druhé název eKrasy. 

 

tlačítko popis kamenů