eKrasy sada KORÁL

Červená je barva radosti, dobré nálady a neodmyslitelně patří do našich životů. 
 
Červenou sadu tvoří kuličky z korálu, achátu a třpytivého křišťálu. Náramek na nohu navíc zdobí mořská hvězda v měděné barvě.
 
Tato sada dvou náramků se skládá z jednoho na ruku a jednoho náramku na nohu viz foto.
 
Při objednávce sad nám do poznámky napište obvod ruky a kotníku, ať vám vytvoříme náramek, který vám bude sedět.  
Skladem
660 Kč
Kategorie: Náramky
Achát pruhovaný červený, tento kámen se v přírodě vyskytuje v mnoha barevných variacích. Již ve staré Římě a Řecku se z něj vyřezávaly pečetě. Chránil před jedy a životními pohromami. Pomáhá překonávat negativní pocity. Odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje v člověku pocit bezpečí a jistoty, posiluje upřímnou lásku, dodává odvahu nevzdávat se a zmírňuje citová zklamání. VHODNÝ OCHRANNÝ KÁMEN PRO MALÉ DĚTI!
 
Korál jsou organické schránky mořských živočichů. Jeho schopností je zvyšovat energii a životní sílu, povzbuzovat, hřát a oživovat. Značí lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími. Posiluje srdce. V dávných dobách se věřilo, že napomáhá při nemocech kostí a zubů.
 
Křišťál je univerzální, nejúčinnější krystal na světě. Působí jako velmi silný zesilovač energie. Negativní energie pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření a čistí geopatogenní zóny. Traduje se, že dokáže řešit všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše a dává tělo zpět do rovnováhy. Lze jej použít jako čistič pro ostatní kameny.

 

 

tlačítko popis kamenů

Zpět do obchodu