eKrasy sada MOŘE

Modré, nekonečné moře je snad pro všechny typickým znakem letní dovolené, příjemných chvil a odpočinku, na který jsme celý rok čekali. V této sadě modrou barvu představuje sodalit, který má uklidňující účinky. 
 
Perleť zdobí oba náramky stejně jako se na moři při nárazu o útes objevuje bílá pěna a díky tomu, že nositelem jsou právě perleťové kuličky, má náramek i ochranou moc. 
 
Přinášíme vám modro-perleťovou sadu, skládající se z náramku na ruku a náramku na nohu, díky kterým budete krásně sladěná. Oba náramky nesou stříbrný komponent, který si můžete prohlédnout na obrázku.
 
Při objednávce sad nám do poznámky napište obvod ruky a kotníku, ať vám vytvoříme náramek, který vám bude sedět.   
Skladem
470 Kč
Kategorie: Náramky

Perleť má různé odstíny v závislosti na druhu. Je to velmi silný a odolný materiál, který nás od minulosti oslňuje svými duhovými barvami. Amulet z perleti chrání svého nositele před nehodami a neštěstím.

 
Sodalit odstraňuje stres, negativní emoce a strach. Jako talisman údaje zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, posiluje nervový systém. V dávných dobách věřili, že odhaluje příčiny obav, fobií a pocit viny. Dodává odvahu a chrání před konflikty všeho druhu. Spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha, neboť přináší informace z vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň.

 

tlačítko popis kamenů

Zpět do obchodu